Aqua viventis dóza Pura 2 l celobarevná s pokličkou

Nový produkt

Aqua viventis dóza Pura 2 l celobarevná s pokličkou.

Více informací

1 100 Kčs DPH

18 ks

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

PURA je vyrobena z bezolovnatého, barnatého křišťálového skla. Prochází unikátním procesem ruční výroby, pečlivou kontrolou a selekcí. Výsledkem je originální produkt, který má svou jedinečnou duši. Přirozené barvy, rozměr a proporce se promítají v dokonalém designu. Je velmi čistý a společně s křišťálovým sklem se podílí na výjimečných vlastnostech Pury.

Díky exkluzivnímu materiálu a dalším specifickým vlastnostem může Pura už sama o sobě dotvářet či zvýraznit atmosféru Vašeho bytu nebo firemních reprezentačních prostor. V této souvislosti velmi dobře poslouží i jako dekorativní váza, která zachová co nejdéle přirozenou svěžest svého obsahu. 

Malá Pura je vhodná k uchování zejména různých druhů koření, jemných sypaných čajů, kávy, menších sušených plodů, bylin, marmelád atp., jež neustále vitalizuje. Suroviny se tak rychle nekazí a jejich vlastnosti mohou být i vylepšovány.

Exkluzivní materiál a přirozená barevnost jsou podstatou regeneračních a léčivých účinků. Zásadně ovlivňují také její neobvyklou schopnost dlouhodobě uchovávat čerstvé potraviny a nápoje.

 

Význam světle modré barvy dle alternativní medicíny:

Modrá barva tlumí a uklidňuje, tiší bolest, likviduje záněty a hnisání. Má schopnost léčit i hnisavé dásně a boule v dutině ústní. Velice prospívá při onemocněních žil a cév, rovněž ochlazuje při horečce. Modrá zklidňuje bolesti hlavy, krku, zátylku a ramen, tiší bolesti zubů způsobených zánětem a bolest uší. Modrá snižuje i krevní tlak a zklidňuje bušení srdce. Tato barva pomáhá regulovat hyperfunkci i hypofunkci štítné žlázy a u žen zmírňuje problémy v období přechodu.

Modrou není vhodné používat při svalových křečích, ochrnutí, při špatném prokrvování nebo natažených svalech.

 

Napsat recenzi

Aqua viventis dóza Pura 2 l celobarevná s pokličkou

Aqua viventis dóza Pura 2 l celobarevná s pokličkou.

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR kód

Menu

Porovnat 0