Aqua viventis dóza Pura 0,2 l čirá s pokličkou

Nový produkt

Aqua viventis dóza Pura 0.2 l čirá  s pokličkou. 

Více informací

295 Kčs DPH

6 ks

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

PURA je vyrobena z bezolovnatého, barnatého křišťálového skla. Prochází unikátním procesem ruční výroby, pečlivou kontrolou a selekcí. Výsledkem je originální produkt, který má svou jedinečnou duši. Přirozené barvy, rozměr a proporce se promítají v dokonalém designu. Je velmi čistý a společně s křišťálovým sklem se podílí na výjimečných vlastnostech Pury.

Díky exkluzivnímu materiálu a dalším specifickým vlastnostem může Pura už sama o sobě dotvářet či zvýraznit atmosféru Vašeho bytu nebo firemních reprezentačních prostor. V této souvislosti velmi dobře poslouží i jako dekorativní váza, která zachová co nejdéle přirozenou svěžest svého obsahu. 

Malá Pura je vhodná k uchování zejména různých druhů koření, jemných sypaných čajů, kávy, menších sušených plodů, bylin, marmelád atp., jež neustále vitalizuje. Suroviny se tak rychle nekazí a jejich vlastnosti mohou být i vylepšovány.

Exkluzivní materiál a přirozená barevnost jsou podstatou regeneračních a léčivých účinků. Zásadně ovlivňují také její neobvyklou schopnost dlouhodobě uchovávat čerstvé potraviny a nápoje.

Napsat recenzi

Aqua viventis dóza Pura 0,2 l čirá s pokličkou

Aqua viventis dóza Pura 0.2 l čirá  s pokličkou. 

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR kód

Menu

Porovnat 0