Aqua viventis karafa Terra 0,2 l polobarevná

Nový produkt

Aqua viventis karafa Terra 0,2 l polobarevná,akce : při nákupu jedné, druhá zdarma.

Více informací

325 Kčs DPH

85 ks

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

TERRA je vyrobena z bezolovnatého, barnatého křišťálového skla. Prochází unikátním procesem ruční výroby, pečlivou kontrolou a selekcí. Výsledkem je originální produkt, který má svou jedinečnou duši. Přirozené barvy, rozměr a proporce se promítají v dokonalém designu. Je velmi čistý a společně s křišťálovým sklem se podílí na výjimečných vlastnostech Terry.

Díky exkluzivnímu materiálu a dalším specifickým vlastnostem může Terra už sama o sobě dotvářet či zvýraznit atmosféru Vašeho bytu nebo firemních reprezentačních prostor. V této souvislosti velmi dobře poslouží i jako dekorativní váza, která zachová co nejdéle přirozenou svěžest svého obsahu. 

Velká Terra je vhodná k uchování především vody, olejů a sypkých potravin, jako je mouka, luštěniny, obiloviny a podobně. Vyrábí vitalizovanou vodu, která pozitivně ovlivňuje duševní i tělesnou činnost člověka. Voda dosahuje těchto účinků po 3 až 7 dnech v závislosti na kvalitě prostředí, v němž se Terra naplněná vodou nachází.

Exkluzivní materiál a přirozená barevnost jsou podstatou regeneračních a léčivých účinků. Zásadně ovlivňují také její neobvyklou schopnost dlouhodobě uchovávat čerstvé potraviny a nápoje.

Význam fialové barvy dle alternativní medicíny:

Jedná se o barvu vitalizující, posilující a harmonizující. Tato barva obecně velice dobře působí na mysl a její stav. Vrací duševní rovnováhu i pocit klidu a vnitřní mír. Fialová je barvou, která člověku pomůže dočerpat energii v případě, že trpí nadměrnou duševní vyčerpaností, zklidňuje nervy i nepokojnou mysl. Fialová má hojivé účinky pro mozek a nervy, řeší problémy s CNS a bolesti hlavy i migrénu. Tato barva aktivuje obranyschopnost organismu a má silně čistící účinky na fyzické úrovni. Má zklidňující účinek na srdce a tlumí nejrůznější typy bolestí, například menstruační bolesti, ale uvolňuje i bolesti v oblasti ramen, páteře a zad. Podněcuje tok lymfy v těle. Fialovou je vhodné používat navečer.

Fialová není vhodná pro násilnické a infantilní typy a opatrně by se měla používat i u lidí, kteří mají slabé ego. Může způsobit zmatek a rozladění ega, při dlouhodobém použití fialové se mohou stát přecitlivělými. 

Význam červené barvy dle alternativní medicíny:

Červená je barvou, která má schopnost energetizovat, povzbuzovat při nedostatku energie, protože uvolňuje adrenalin. Má schopnost stimulovat veškeré nedostatky v těle. Zprostředkovává aktivitu, energii, pomáhá přivést sílu a v neposlední řadě regeneruje.

Červená má ze všech barev největší schopnost pronikat do organismu, prohřívá neaktivní body a redukuje bolest. Posiluje oslabené orgány, aktivuje smysly a lze ji využít při léčení potíží se smyslovými orgány (zrak, sluch, čich, chuť a hmat). Je barvou regenerace, proto je vhodná pro všechny, kteří se znovuzapojují po úrazu nebo nemoci do aktivního života, pomalu reagují nebo se pomalu pohybují. Červená léčí rány, je posilující při nemocech krve a oběhu, vyživuje krev a upravuje nízký tlak. Léčí poruchy funkcí ženských a mužských pohlavních orgánů a žláz. Pomáhá i při impotenci, frigiditě, ztrátě periody atp. Celkově povzbuzuje hormonální systém.

Není vhodná při nervových poruchách, horečkách, vysokém tlaku a při vzniku otoků. Meli by se jí vyhýbat lidé, řešící emocionální problémy nebo ti, kteří nedokáží vyjádřit svůj hněv. Červená stimuluje potlačené emocionální síly, a tak může zapříčinit výbušnou reakci. Pomáhá však při depresích.

Význam žluté barvy dle alternativní medicíny:

Žlutá barva má povzbuzující účinky, zejména pro obranyschopnost organismu v období viróz (v počátečních stádiích onemocnění pomáhá zbavit tělo nežádoucích škodlivin). Je podpůrnou barvou v době půstů a očišťujících kúr. Žlutá odstraňuje negativní energie v břiše a stimuluje činnost žaludku, stejně tak posiluje játra a řeší problémy s očima. Dle čínské medicíny spadají oči pod vliv jater, s použitím žluté tedy můžeme docílit zlepšení zraku. Žlutá podporuje činnost ledvin a močového měchýře. Doporučuje se i při léčbě kožních problémů a ekzémů.

Není vhodná pro lidi trpící nadměrnou nervozitou, podrážděností, nespavostí a stresem.

Žlutá podporuje myšlení a mentální činnosti celkově, hodí se na vyčištění myšlenek od nejasností.

Význam zelené barvy dle alternativní medicíny:

Zelená je barvou léčivou, uklidňující, vyrovnávající a čistící. Je barvou neutrální, jelikož se nachází uprostřed barevného spektra, takže nabízí úlevu a klid. Regeneruje nervový systém , odstraňuje z duše i těla stres a zklidňuje při emočních vypětích. Podporuje koncentraci a schopnost zapamatovat si. Zelená desinfikuje a pomáhá z těla odvádět přebytečné tekutiny, což přivítají ženy trpící PMS, kdy dochází k zadržování tekutin v těle. Zelená pomáhá i s cystami v prsou. Tato barva také snižuje krevní tlak, léčí záněty kloubů, revmatismus, artrózu, rozkládá krevní sraženiny a léčí ucpání tkání. Rovněž má vliv na plodnost i správný vývoj.

Tato barva není vhodná při rakovinných a nádorových stavech.

Zelená je barva hojení a léčení. Vyrovnává emoce a navozuje stav ticha.

Význam medové barvy dle alternativní medicíny:

Tato barva mírní bolesti zad, bolesti páteře, rukou i nohou, rovněž pomáhá řešit potíže s tlustým střevem.

Význam oranžové barvy dle alternativní medicíny:

Oranžová je barvou odolnosti a povzbuzení. Potřebuje-li člověk podpořit při sportovním výkonunebo zvýšit fyzickou výdrž, je pro něj oranžová barva ta pravá. Je barvou vhodnou při rekonvalescenci, zvyšuje odolnost těla a dodává optimismus. Oranžová podporuje pravidelný a zdravý menstruační cyklus, léčí cysty na vaječnících, endometriózu, záněty pochvy atp. Léčí i neplodnost, pomáhá znovu nastartovat vitální i hormonální funkce a pomáhá znovuzískat sexuální energii. Mají-li partneři potíže s početím, pak je vhodnou barvou k použití zejména v období ovulace. Posiluje a léčí i vylučovací soustavu člověka.

Oranžová posiluje a ovlivňuje proud lymfy v lymfatickém systému, potlačuje alergie a povzbuzuje k činnosti "líná" střeva. Působí také na slezinu a její funkce, napomáhá při zánětu průdušek a plicních potížích. Zmírňuje napětí v organismu, uvolňuje svalové křeče, stažení kosterního nebo hladkého svalstva, léčí bolestivá a nehybná místa v zádech a bolesti kříže a zad.

Není vhodné ji používat při přebytcích energie a v případě nervozity. Při jejím nadměrném použití může docházet k nervovému vypětí.

Význam světle modré barvy dle alternativní medicíny:

Modrá barva tlumí a uklidňuje, tiší bolest, likviduje záněty a hnisání. Má schopnost léčit i hnisavé dásně a boule v dutině ústní. Velice prospívá při onemocněních žil a cév, rovněž ochlazuje při horečce. Modrá zklidňuje bolesti hlavy, krku, zátylku a ramen, tiší bolesti zubů způsobených zánětem a bolest uší. Modrá snižuje i krevní tlak a zklidňuje bušení srdce. Tato barva pomáhá regulovat hyperfunkci i hypofunkci štítné žlázy a u žen zmírňuje problémy v období přechodu.

Modrou není vhodné používat při svalových křečích, ochrnutí, při špatném prokrvování nebo natažených svalech.

Význam tmavě modré barvy dle alternativní medicíny:

Barva indigo (královská modř) je barvou zklidňující, detoxikační a čistící. Obsahuje v sobě energie všech spektrálních barev. Indigová barva tiší bolesti hlavy včetně migrén, zklidňuje vnitřní orgány a ochlazuje při podráždění a zánětu. Uplatňuje se při potížích s očima, ušima a nosem, léčí i potíže s krkem. Indigo uklidní svědící pokožku, včetně té ve vlasech, ladí lymfatický systém člověka, působí léčivě při potížích na sliznicích a pomáhá při poruchách růstu. 

Není doporučeno používat ji při schizofrenii nebo při sezónní depresi. Je třeba mít také na paměti, že indigo vyzařuje směrem dovnitř, takže přemíra indigové barvy může přivodit deprese a pocit osamělosti.

Význam tmavě zelené barvy dle alternativní medicíny:

Zelená je barvou léčivou, uklidňující, vyrovnávající a čistící. Je barvou neutrální, jelikož se nachází uprostřed barevného spektra, takže nabízí úlevu a klid. Regeneruje nervový systém, odstraňuje z duše i těla stres a zklidňuje při emočních vypětích. Podporuje koncentraci a schopnost zapamatovat si. Zelená desinfikuje a pomáhá z těla odvádět přebytečné tekutiny, což přivítají ženy trpící PMS, kdy dochází k zadržování tekutin v těle. Zelená pomáhá i s cystami v prsou. Tato barva také snižuje krevní tlak, léčí záněty kloubů, revmatismus, artrózu, rozkládá krevní sraženiny a léčí ucpání tkání. Rovněž má vliv na plodnost i správný vývoj.

Tato barva není vhodná při rakovinných a nádorových stavech.

Zelená je barva hojení a léčení. Vyrovnává emoce a navozuje stav ticha.

Napsat recenzi

Aqua viventis karafa Terra 0,2 l polobarevná

Aqua viventis karafa Terra 0,2 l polobarevná,akce : při nákupu jedné, druhá zdarma.

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR kód

Menu

Porovnat 0