Aqua viventis karafa Terra 0,9 l čirá

Nový produkt

Aqua viventis karafa Terra 0,9 l čirá. 

Více informací

490 Kčs DPH

3 ks
Upozornění: poslední kus skladem!

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

TERRA je vyrobena z bezolovnatého, barnatého křišťálového skla. Prochází unikátním procesem ruční výroby, pečlivou kontrolou a selekcí. Výsledkem je originální produkt, který má svou jedinečnou duši. Přirozené barvy, rozměr a proporce se promítají v dokonalém designu. Je velmi čistý a společně s křišťálovým sklem se podílí na výjimečných vlastnostech Terry.

Díky exkluzivnímu materiálu a dalším specifickým vlastnostem může Terra už sama o sobě dotvářet či zvýraznit atmosféru Vašeho bytu nebo firemních reprezentačních prostor. V této souvislosti velmi dobře poslouží i jako dekorativní váza, která zachová co nejdéle přirozenou svěžest svého obsahu. 

Velká Terra je vhodná k uchování především vody, olejů a sypkých potravin, jako je mouka, luštěniny, obiloviny a podobně. Vyrábí vitalizovanou vodu, která pozitivně ovlivňuje duševní i tělesnou činnost člověka. Voda dosahuje těchto účinků po 3 až 7 dnech v závislosti na kvalitě prostředí, v němž se Terra naplněná vodou nachází.

Exkluzivní materiál a přirozená barevnost jsou podstatou regeneračních a léčivých účinků. Zásadně ovlivňují také její neobvyklou schopnost dlouhodobě uchovávat čerstvé potraviny a nápoje.

Napsat recenzi

Aqua viventis karafa Terra 0,9 l čirá

Aqua viventis karafa Terra 0,9 l čirá. 

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

QR kód

Menu

Porovnat 0