Pura 2l čirá - s pokličkou

Neuer Artikel

Pura 2l čirá - s pokličkou

Mehr Infos

800 Kčinkl. MwSt.

15 Artikel

- +

Marke: Aqua viventis s.r.o.

Hinzufügen zum vergleichen

 
Mehr Infos

PURA je vyrobena z bezolovnatého, barnatého křišťálového skla. Prochází unikátním procesem ruční výroby, pečlivou kontrolou a selekcí. Výsledkem je originální produkt, který má svou jedinečnou duši. Přirozené barvy, rozměr a proporce se promítají v dokonalém designu. Je velmi čistý a společně s křišťálovým sklem se podílí na výjimečných vlastnostech Pury.

Díky exkluzivnímu materiálu a dalším specifickým vlastnostem může Pura už sama o sobě dotvářet či zvýraznit atmosféru Vašeho bytu nebo firemních reprezentačních prostor. V této souvislosti velmi dobře poslouží i jako dekorativní váza, která zachová co nejdéle přirozenou svěžest svého obsahu. 

Malá Pura je vhodná k uchování zejména různých druhů koření, jemných sypaných čajů, kávy, menších sušených plodů, bylin, marmelád atp., jež neustále vitalizuje. Suroviny se tak rychle nekazí a jejich vlastnosti mohou být i vylepšovány.

Exkluzivní materiál a přirozená barevnost jsou podstatou regeneračních a léčivých účinků. Zásadně ovlivňují také její neobvyklou schopnost dlouhodobě uchovávat čerstvé potraviny a nápoje.

Eigene Bewertung verfassen

Pura 2l čirá - s pokličkou

Pura 2l čirá - s pokličkou

Eigene Bewertung verfassen

 
Comments(0)

Aktuell keine Kunden-Kommentare

8 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

QR code

Menü

Vergleichen 0