Terra 0.9l čirá

Neuer Artikel

Terra 0.9l čirá

Mehr Infos

490 Kčinkl. MwSt.

3 Artikel
Achtung: Letzte verfügbare Teile!

- +

Marke: Aqua viventis s.r.o.

Hinzufügen zum vergleichen

 
Mehr Infos

TERRA je vyrobena z bezolovnatého, barnatého křišťálového skla. Prochází unikátním procesem ruční výroby, pečlivou kontrolou a selekcí. Výsledkem je originální produkt, který má svou jedinečnou duši. Přirozené barvy, rozměr a proporce se promítají v dokonalém designu. Je velmi čistý a společně s křišťálovým sklem se podílí na výjimečných vlastnostech Terry.

Díky exkluzivnímu materiálu a dalším specifickým vlastnostem může Terra už sama o sobě dotvářet či zvýraznit atmosféru Vašeho bytu nebo firemních reprezentačních prostor. V této souvislosti velmi dobře poslouží i jako dekorativní váza, která zachová co nejdéle přirozenou svěžest svého obsahu. 

Velká Terra je vhodná k uchování především vody, olejů a sypkých potravin, jako je mouka, luštěniny, obiloviny a podobně. Vyrábí vitalizovanou vodu, která pozitivně ovlivňuje duševní i tělesnou činnost člověka. Voda dosahuje těchto účinků po 3 až 7 dnech v závislosti na kvalitě prostředí, v němž se Terra naplněná vodou nachází.

Exkluzivní materiál a přirozená barevnost jsou podstatou regeneračních a léčivých účinků. Zásadně ovlivňují také její neobvyklou schopnost dlouhodobě uchovávat čerstvé potraviny a nápoje.

Eigene Bewertung verfassen

Terra 0.9l čirá

Terra 0.9l čirá

Eigene Bewertung verfassen

 
Comments(0)

Aktuell keine Kunden-Kommentare

11 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

QR code

zuletzt angesehen

Menü

Vergleichen 0