Terra 2l celobarevná

Neuer Artikel

Terra 2l celobarevná

Mehr Infos

1 100 Kčinkl. MwSt.

Nicht mehr lieferbar

Marke: Aqua viventis s.r.o.

Hinzufügen zum vergleichen

 
Mehr Infos

TERRA je vyrobena z bezolovnatého, barnatého křišťálového skla. Prochází unikátním procesem ruční výroby, pečlivou kontrolou a selekcí. Výsledkem je originální produkt, který má svou jedinečnou duši. Přirozené barvy, rozměr a proporce se promítají v dokonalém designu. Je velmi čistý a společně s křišťálovým sklem se podílí na výjimečných vlastnostech Terry.

Díky exkluzivnímu materiálu a dalším specifickým vlastnostem může Terra už sama o sobě dotvářet či zvýraznit atmosféru Vašeho bytu nebo firemních reprezentačních prostor. V této souvislosti velmi dobře poslouží i jako dekorativní váza, která zachová co nejdéle přirozenou svěžest svého obsahu. 

Velká Terra je vhodná k uchování především vody, olejů a sypkých potravin, jako je mouka, luštěniny, obiloviny a podobně. Vyrábí vitalizovanou vodu, která pozitivně ovlivňuje duševní i tělesnou činnost člověka. Voda dosahuje těchto účinků po 3 až 7 dnech v závislosti na kvalitě prostředí, v němž se Terra naplněná vodou nachází.

Exkluzivní materiál a přirozená barevnost jsou podstatou regeneračních a léčivých účinků. Zásadně ovlivňují také její neobvyklou schopnost dlouhodobě uchovávat čerstvé potraviny a nápoje.

 

 

Význam světle modré barvy dle alternativní medicíny:

Modrá barva tlumí a uklidňuje, tiší bolest, likviduje záněty a hnisání. Má schopnost léčit i hnisavé dásně a boule v dutině ústní. Velice prospívá při onemocněních žil a cév, rovněž ochlazuje při horečce. Modrá zklidňuje bolesti hlavy, krku, zátylku a ramen, tiší bolesti zubů způsobených zánětem a bolest uší. Modrá snižuje i krevní tlak a zklidňuje bušení srdce. Tato barva pomáhá regulovat hyperfunkci i hypofunkci štítné žlázy a u žen zmírňuje problémy v období přechodu.

Modrou není vhodné používat při svalových křečích, ochrnutí, při špatném prokrvování nebo natažených svalech.

 

Eigene Bewertung verfassen

Terra 2l celobarevná

Terra 2l celobarevná

Eigene Bewertung verfassen

 
Comments(0)

Aktuell keine Kunden-Kommentare

11 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

QR code

zuletzt angesehen

Menü

Vergleichen 0